Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Dizajnová zrkadla s osvetlením NIMCO

Predstavujeme vám nové typy dizajnových zrkadiel s vstavaným osvetlením od výrobca NIMCO vyznačujúci sa najmä výbornou svietivosťou. Za použitia LED diód s vysokým výkonom...

Naša firma sa snaží stále dopĺňať do nášho sortimentu výrobky, ktoré by sa vám, zákazníkom, mohli páčiť. Preto sme tiež navštívilo veľtrh Stavba a bývanie, kde sme objavili niektoré tohtoročné novinky a o tie sa s vami chceme podeliť.

Predstavujeme vám nové typy dizajnových zrkadiel s vstavaným osvetlením od výrobca NIMCO vyznačujúci sa najmä výbornou svietivosťou. Za použitia LED diód s vysokým výkonom, technologických postupov a konštrukcie, dosahujú zrkadlá oveľa vyššie svietivosti než bežné žiarivkové a iné LED zdroje svetla. Zrkadlá sú zostavená z hliníkového rámu a zrkadlového skla s hrúbkou 5mm. Zrkadlá NIMCO sú navrhnuté najmä pre moderné kúpeľňové interiéry a preto zvoleným farebným podaním svetla je denné svetlo, patriaci do kategórie označovanej ako "cool white", poskytujúci výrazné biele osvetlenie. V ponuke nájdete tiež zrkadlo s osvetlením neutrálna biela, a to model ZP 13000.

Zrkadlá budú čoskoro nasadená na náš e-shop, aby ste sa z nich mohli tešiť aj u vás doma.
 
Koupelnová zracadla NIMCO