Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Nové bezdotykové koše radu MINI

Predstavujeme vám novinku v triedení odpadu, hygienické koše s bezdotykovým ovládaním radu MINI. Tieto sú ponúkané vo veľkosti 6litrov, 8 litrov a 12 litrov. Bezdotykový odpadkový kôš zaručuje maximálnu hygienu a jednoduchosť ovládania.

Predstavujeme vám novinku v triedení odpadu, hygienické koše HELPMATION s bezdotykovým ovládaním radu MINI. Tieto sú ponúkané vo veľkosti 6 litrov, 8 litrov a 12 litrov.
 

Bezdotykový odpadkový kôš zaručuje maximálnu hygienu a jednoduchosť ovládania. Môžete mať plné ruky odpadkov, veko koša sa automaticky otvorí a po vhodení odpadu aj samo zavrie. Tento systém je úplne hygienický a zaistí minimálny výskyt baktérií. Otváranie a zatváranie koša Helpmation je riadené chytrým čipom.

Kôš je vyrobený z matnej nerez ocele s ochranou proti odtlačkom prstov. Samozrejmosťou je aj možnosť manuálneho otvárania pomocou tlačidiel. Otváranie a zatváranie veka je úplne tiché. Vnútri sa nachádza plastové vedro, ktorý možno jednoducho vybrať. Aj napriek tomu ale odporúčame používanie hygienických vreciek na odpad.

Úsporná prevádzka bezdotykového odpadkového koša Helpmation zaisťujú 4 kusy batérií typu LR6 / AA, ktoré otvoria veko až 10 000-krát (s kvalitnými alkalickými batériami). Vďaka modernému dizajnu a bezdotykovému prevedení sa hodí do domácnosti, kancelárie, lekárske ordinácie, nemocnice, kozmetického salónu, reštaurácie, penzióne či hoteli. Samozrejmosťou u nás sú aj náhradné diely, ako je napríklad veko koša Helpmation, ktoré je pre všetky tri typy identické.