Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Nové drôtené police Nimco Open, dvojposchodové

Predstavujeme vám aktuálnú novinku, dvojposchodové drôtené police Nimco série Open. Tento typ políc sa hodí všade tam, kde potrebujete mať všetko pekne po ruke a nechcete police neustále leštiť. Vďaka drôtenému prevedenie všetka voda z poličiek odtečie a je po probléme.
 
Dvoupatrová drátěná police NIMCO OP 121D-26Dvoupatrová drátěná police NIMCO OP 123D-26
Dvojposchodová drôtená polica NIMCO v rohovom prevedení sa výborne hodí do sprchovacieho kúta, pretože šetrí miesto.Dvojposchodová drôtená polica NIMCO v rovnom prevedení má zasa menšiu hĺbku a je vhodná do stiesnenejších priestorov.

Dávno už neplatí, že drôtené police do kúpeľne sú nevzhľadné a čoskoro podľahnú korózii. Nové drôtené police NIMCO sú navrhnuté dizajnérom a korešpondujú so vzhľadom políc existujúcich, takže všetko k sebe dokonale ladí. Ako materiál je použitý masívny nehrdzavejúca kov, prípadne nerez oceľ a povrch je opatrený kvalitnou vrstvou chrómu pre ešte vyššiu ochranu a dokonalý lesk.

Na drôtené poličky NIMCO, poskytujeme predĺženú záručnú dobu na funkčnosť výrobku 10 rokov a na povrchovú úpravu 3 roky. Vyskúšajte ich! Všetky produkty z drôteného programu nájdete tu.