Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

NOVINKA - Nimco Kora

Na tohtoročné Vianoce vám nadeľujeme čerstvú NOVINKU, voľne stojace kúpeľňové doplnky Nimco Kora. Jedinečný vzhľad, prevedenie aj materiál vašu kúpeľňu pozdvihne na vyššiu úroveň

Na tohtoročné Vianoce vám nadeľujeme čerstvú NOVINKU, voľne stojace kúpeľňové doplnky Nimco Kora. Jedinečný vzhľad, prevedenie aj materiál vašu kúpeľňu pozdvihne na vyššiu úroveň. Kúpeľňové doplnky Nimco Kora máme tiež ako cenovo výhodný set v darčekovom balení. Urobte vašim blízkym radosť týmto praktickým a krásnym darčekom! Rad obsahuje dávkovač tekutého mydla, mydelnička, dózu na kozmetické tempóny a dózu na kefky.

Výrobky v piesčitej béžovej farbe vás zahrejú na prvý pohľad. Kora je návrat k prírode. Do popredia sa derú prírodné materiály i odtiene. Drevo, bambus, kamene a piesok vo svojej naturálnej podobe vnášajú do priestoru kúpeľne upokojujúcu atmosféru a toľko potrebný pocit tepla a pohody.

Výrobky v bielej farbe si na nič nehrajú, jednoducho skvostná a čisto biela farba s trochou bambusového dreva, to je presne to, čo vašej kúpeľni dodá štýl. Jednoduché a napriek tomu v dokonalej. Vo svetle sviečok a za sprievodu príjemnej hudby premení KORA kúpeľňu na jedinečnú oázu pokoja a blaženosti.
koupelnové doplňky Nimco Korakoupelnové doplňky Nimco Kora