Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Nová kozmetická zrkadlá NIMCO

Nová kozmetická zrkadlá NIMCO s podsvietením a 5ti-násobným zväčšením. Dámy aj páni sa teraz môžu venovať svojej údržbe či líčenie s oveľa väčšou precíznosťou!

Kosmetické zrcátko se světlem NIMCOVýrobca NIMCO si pre vás pripravil nová kozmetická zrkadlá s podsvietením. Dámy aj páni sa teraz môžu venovať svojej údržbe či líčenie s oveľa väčšou precíznosťou, pretože kozmetická zrkadlá NIMCO zväčšujú 5ti-násobne!

Zrkadlá ponúkame v dvoch dizajnových prevedeniach, a to guľatá a štvorcová. Niektoré modely majú aj prepínanie farieb osvetlenie, nebude teda problém je prispôsobiť vášmu požiadavku. Základná farba svetla je studená biela (6500K). Pomocou senzorového tlačidla, ktorým sa osvetlenie zapína a vypína, možno tiež prepnúť na teple bielu farbu (2700K). Pre osvetlenie kozmetického zrkadla sú použité vysokovýkonné LED čipy s dlhou životnosťou a rovnomerným rozložením. Ako materiál pre výrobu bola zvolená masívna mosadz s kvalitnou povrchovou úpravou v chróme. Nemusíte sa teda báť, že sa zrkadlo čoskoro ošúcha, či začne korodovať.

Taktiež vám ponúkame akčné uvádzacie ceny pre nová kozmetická zrkadlá NIMCO s podsvietením. Zľava platí len do 24.10.2018, tak neváhajte a nakúpte včas. Tieto zrkadlá sa skvele hodí ako darček k Vianociam.