Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Novinky od spoločnosti Grohe

Chcete mať krásnu kúpeľňu? Grohe Vám predstavuje dve novinky - sprchy Euphorie a termostatické batérie Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

 
Chcete mať krásnu kúpeľňu? Grohe Vám predstavuje dve novinky - sprchy EUPHORIA a termostatické Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

EUPHORIA
Rovnako ako príroda, tak aj Grohe sa zameriava na dokonalé tvary a čistú krásu a zrieknutie sa všetkého zbytočného. Ergonomický dizajn nových ručných spŕch Euphoria presvedčivo tieto zásady naplňuje - predlžená rukoväť spolu s novým tvarom sprchy o priemere 110 mm v elegantnej chrómovej farbe. K dokonalému pôžitku prispieva bohatý dažďový lúč, masážne lúč, Champagne alebo Pure lúč. Sprchy sú vybavené najmodernejšími technológiami ako je napr. GROHE DreamSpry ® - špeciálna konštrukcia privádza rovnaké množstvo vody do každej trysky a tým pádom zaručuje rovnomerný prúd. A vďaka obmedzovaču prietoku môžete navyše ušetriť až 40% vody. Inovatívna technológia GROHE CoolTouch ® vytvára termálnu bariéru medzi horúcou vodou a povrchom u všetkých našich ručných spŕch. Ochráni tak chrómový povrch pred porušením a rieši aj horúci povrch na dotyk - skutočná výhoda, ak používate veľmi horúcu vodu napríklad na čistenie sprchovacieho kúta. S týmito všetkými Prekvapuje vlastnosťami vrátane pridanej výhody GROHE Starlight ® - pre lesk chrómového povrchu - si môžete byť istí, že sprchy Euphoria vám prinesú dlhodobé potešenie a pôžitok. 

Produkty radu  EUPHORIA nájdete tu.


Grohtherm 3000 Cosmopolitan
U termostatu Grohtherm 3000 Cosmopolitan Vás očakávajú prvotriedne funkcie zabalené do bezchybne žiarivého chrómového povrchu s dokonalým dizajnom. Pod ručne leštenou plochou ľahko prohnutého termostatického mlyna sa skrývajú revolučnej technológie GROHE TurboStat® zabezpečuje konštantnú teplotu a GROHE CoolTouch® zabraňuje prehrievaniu povrchu. Spektrum funkcií dopĺňajú technológie SafeStop, EcoButton a EasyLogic. Pre perfektný zážitok zo sprchovania môžete kombinovať Grohtherm 3000 sa sprchovou súpravou Rainshower Classic vrátane technológie GROHE DreamSpray®. 

Produkty radu Grohtherm 3000 Cosmopolitan nájdete tu.