Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

CleanMate RV500 je nový robotický vysávač v našom sortimente vysávače a čističe. Táto novinka má gyroskopickú navigáciu, ktorá umožňuje vysávač navádzať systematicky. Vysávač CleanMate RV500 potom dokonale podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Veľmi kvalitná Li-ion batéria tiež zaistí dlhú výdrž vysávača pri upratovaní. Vysoko výkonný a tichý sací motor BLDC pozbiera úplne všetky nečistoty z vašich podláh a to vrátane kobercov. HEPA filter na výstupe zachytí aj veľmi jemné čiastočky prachu a tiež alergény. Pomocou plánovača upratovania môžete na vysávači nastaviť deň a čas, kedy bude robotický vysávač upratovať. Po dokončení upratovania vyhľadá sám nabíjaciu základňu, aby sa dobil na ďalšie upratovanie.

Samozrejmosťou je tiež dostupnosť všetkých níhradních dielov a spotrebného materiálu k robotickému vysávaču CleanMate RV500.

Viac informácií o výrobku sa dozviete tu