Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Sprchovanie vás osvieži nielen v lete

Leto je v plnom prúde, slniečko páli a teplota je niekedy neznesiteľná. Čo robiť v takéto horúčave? Tipy na ochladenie počas dňa vám síce nedáme, ale zato si môžete vychutnať výdatnú a osviežujúcu sprchu, akonáhle sa vrátite z práce domov.

Osvěžující sprchaLeto je v plnom prúde, slniečko páli a teplota je niekedy neznesiteľná. Čo robiť v takéto horúčave? Tipy na ochladenie počas dňa vám síce nedáme, ale zato si môžete vychutnať výdatnú a osviežujúcu sprchu, akonáhle sa vrátite z práce domov.

Sprchy a sprchové sety z našej ponuky vyhovie každému, na výber máme z nepreberného množstva designov a typov. Samozrejmosťou u nás je vysoká kvalita výrobkov, pretože v ponuke máme len rokmi preverené a obľúbené značky ako je GROHE, HANSGROHE či KLUDI. Na sprchy, sprchové sety, vodovodné a termostatické batérie, podomietkové ventily a splachovacie systémy od týchto výrobcov sa môžete spoľahnúť. Na väčšinu našich produktov poskytujeme predĺženú záruku 5-10 rokov bez doplatku. Vodovodné batérie a sprchy sú tu tiež zahrnuté.

Ak prestavujete či renovujete kúpeľňu, môžete to urobiť hneď niekoľkými spôsobmi a pre každý máme riešenie.

Výmena staré sprchové batérie

Vodovodná batéria a sprchová hlavica v sprchovacom kúte už doslúžila? Nechcete nič búrať a napriek tomu sa sprchovať na úrovni a komfortne? Kúpte si jeden z hotových sprchových systémov, ktorý obsahuje sprchovú batériu, hlavovú sprchu + otočné rameno, ručnú sprchu s pohyblivým držiakom, sprchovú hadicu a prepojovacie rozvody. Toto riešenie sa montuje na stenu a stačí vám pre to len pár otvorov pre hmoždinky na pripevnenie.

Sprchový systém na stenu je najobľúbenejšou variantou pri rekonštrukcii sprchovacieho kúta, je cenovo prijateľný a jeho montáž je veľmi rýchla. V ponuke máme samozrejme aj variant s termostatickou batériou pre väčší komfort pri sprchovaní.

Prestavba sprchovacieho kúta

Rozširujete sprchovací kút, či budujete úplne nový? Použite skryté rozvody a k tomu podomietkovú sprchovú batériu. Toto riešenie má nesporné výhody v tom, že nie sú vidieť rozvody a na povrchu sa nachádzajú len ovládacie prvky a vyústenie vody do sprchovej hlavice, ručné sprchy a prípadne masážnych trysiek. Rovnako máte úplne voľnú ruku pri návrhu rozmiestnenie všetkých sprchových prvkov a ich voľbe.

Máte obavy, že podomietkové riešenie sa zle opravuje v prípade poruchy? To je len mýtus, pod omietkou sa vždy nachádza "kazeta", ktorá je prístupná po odmontovaní vrchnej viditeľnej časti a všetko je potom jednoducho prístupné. Napríklad výmena kartuše u podomietkové batérie zaberie rovnako času ako u batérie klasické.

V ponuke máme podomietkové pákové sprchové batérie a samozrejme i podomietkové batérie s otočnými ovládačmi, ktoré väčšinou obsahujú aj termostatickú kartušu pre väčší komfort a bezpečnosť.

Sprchovací kút s masážnymi tryskami

Táto varianta je rozšírenie varianty predchádzajúce, kedy plánujete v sprchovacom kúte aj masážne trysky. Aby inštalácia nebola príliš zložitá, odporúčame miesto podomietkové sprchové batérie použiť centrálný termostat a viaccestný prepínací ventil, aby ste si mohli zvoliť, kadiaľ voda potečie. Vo výsledku tak budú na stene sprchovacieho kúta iba dva ovládacie prvky. Toto riešenie pôsobí veľmi čisto a moderne.

Kto by túžil po najnovšom riešenie, možno u nás zaobstarať "tlačidlové" ovládanie
, na ktorom sa jednoducho zvolí výstup vody (hlavová sprcha, ručná sprcha, trysky - a alebo ich kombinácie) a takisto sila prúdu vody. Tá zostane po vypnutí prednastavená na poslednú zvolenú hodnotu a vaše budúce sprchovanie tak bude opäť o niečo komfortnejšie.
 
Grohe sprchová soupravaGrohe Grohtherm