Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Pozor na čínske plagiáty Grohe

V posledných rokoch zaplavujú náš trh výrobky z Číny, ktoré sa veľmi podobajú na svoje originálne predlohy.


V posledných rokoch zaplavujú náš trh výrobky z Číny, ktoré sa veľmi podobajú na svoje originálne predlohy. Tieto plagiáty však nespĺňajú niekoľko bezpečnostných predpisov a noriem. Na Slovensku sa takéto produkty vyskytujú tiež a nezriedka ide o na pohľad kvalitné kópie, avšak s krátkou životnosťou. Pri nákupe si dobre overte predajcu a predkladané dokumenty. Pri reklamáciách takéhoto tovaru môžete byť neskôr nemilo prekvapení a zistíte, že ste vlastne viac prerobili ako zarobili.

Medzi takéto výrobky zaraďujeme aj vodovodné batérie. Do vývoja kvalitných vodovodných batérií investujú známi svetoví výrobcovia veľké finančné čiastky s tým cieľom, aby zákazník dostal čo najkvalitnejší výrobok, na ktorý je výrobca ochotný poskytnúť viac, ako dvojročnú záruku. Špičkoví výrobcovia sa zameriavajú aj na vývoj nových materiálov, technológií ovládania batérií a aj skvalitňovania ich povrchov.

Okrem technologicky a dizajnérsky prepracovaných typov vodovodných batérií, sa častejšie stretávame s bežnými typmi, ktoré používame v domácnostiach. Okrem bežných umývadlových, alebo vaňových batérií máte dnes možnosť širokého výberu od rôznych výrobcov. Batériu si vždy vyberajte s ohľadom na spôsob montáže a uchytenia, farebné, alebo materiálové prevedenie a životnosť. Vodovodnú batériu si zväčša kupujete na niekoľko rokov, preto sa jej výberu oplatí venovať viac času.

Kúpeľňa snov predáva len originálne výrobky vyrábané v Európskej únii s plnou zárukou a najvyššou kvalitou!