Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Prenosná tlaková umývačka Helpmation

Jar je v znamení upratovania, tak sa na to spolu vrhneme! Prinášame vám mobilný tlakovú umývačku, ktorá má vlastný zásobník na vodu a pohonný akumulátor. Hodí sa všade tam, kde nie je prívod elektriny či vody.

Přenosná tlaková myčka Helpmation GFS-C1Výrobca Helpmation prináša prenosnú tlakovú umývačku GFS-C1 pre použitie v domácnosti a na miestach, kde nie je prívod elektriny a vody. Prenosná tlaková umývačka Helpmation GFS-C1 je kompaktný a ľahký pomocník vhodný na jemné, ale veľmi účinné umývanie horských bicyklov, motocykla, automobilu, karavanu, lodí, záhradného náradia či záhradného nábytku a mnoho ďalšieho. Rýchlo Vám pomôže v boji so špinou, či už ste na záhrade, na sídlisku, na pretekoch alebo v kempe.

Nádrž má objem 17 litrov a môžete ju naplniť studenou alebo horúcou vodou až 60 °C. Pomocné kolieska a popruh cez rameno uľahčujú manipuláciu a prenášanie. Súčasťou balenia je tlaková pištoľ s reguláciou prúdu vody a zásobníkom na saponát, špeciálne kefu a sprchová hlavica. Prenosná umývačka Helpmation je ľahká, kompaktná a pracuje nezávisle na zdroji elektriny a nepotrebuje hadicu s prívodom vody. Používať ju môžete na batériu alebo zapojenú do zásuvky autozapaľovača. Helpmation ponúka svojim užívateľom úplnú nezávislosť umývanie kedykoľvek a kdekoľvek potrebujú. Viac informácií a technickú špecifikáciu nájdete na stránke produktu.

Značku Helpmation určite poznáte ako výrobca bezdotykových produktov po domácnosť, ako sú hygienické a dizajnové bezdotykové odpadkové koše, kvalitné dávkovače mydla, praktické dávkovače zubné pasty. Novo teraz prinášame aj klinicky testované bezdotykové teplomery.