Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Pripravte sa na jeseň, vychutnajte si vonkajšie posedenie v teple!

Prichádza jeseň, ktorý býva obyvkle daždivý a veterný. Avšak sa nájdu aj vhodné dni, kedy máte možnosť s rodinou či priateľmi posedieť vonku pri grile alebo len tak pri poháriku. S našimi výrobkami vám nebude zima!

Prichádza jeseň, ktorý býva obyvkle daždivý a veterný. Avšak sa nájdu aj vhodné dni, kedy máte možnosť s rodinou či priateľmi posedieť vonku pri grile alebo len tak pri poháriku. S našimi výrobkami vám nebude zima!

Elektrický infrazářič ComfortSunKúpte si elektrický infražiarič ComfortSun a budete sa aj vonku cítiť ako doma. Elektrické infražiariče ComfortSun sa tiež skvele hodí pre vykurovanie menej využívaných miestností, kúpeľní, chát a chalúp. Infražiariče okrem tepla vydávajú tiež príjemné svetlo podobné tomu z živého ohňa.

Princíp ohrevu povrchu osôb a predmetov sa využíva na mnohých miestach, pretože je efektívnejší a úspornejší ako konvenčné vykurovanie.

Infražiariče svoj prínos nezaprú ani v iných oblastiach ako je bývanie. Používajú sa v zdravotníctve, v ordináciách, čakárňach, ale aj pri chove zvierat. Prenosné infražiariče sú neoceniteľní pomocníci napríklad pri záchranných akciách. Ak je vonku chladné počasie, oceníte infražiariče na terase, balkóne, či v zimnej záhrade.

Elektrický infrazářič ComfortSunElektrické infražiariče ComfortSun ponúkame s rôznymi výkonmi, ktoré zodpovedajú veľkosti požadovanej zahrievané plochy. Infražiariče sú chránené proti vlhkosti odolným alumíniovým krytom. Pre svoju nízku hmotnosť je ich montáž veľmi jednoduchá. V mieste inštalácie je potrebná len zásuvka na 220V a teplo je v priebehu niekoľkých minút.

Ponúkame niekoľkých typov ovládanie: na zapojenie do elektické zásuvky, s kolískovým alebo ťahovým vypínačom, alebo s časovačom či diaľkovým ovládaním. Infražiariče ComfortSun sú dostupné v troch farebných variantoch, takže nie je problém zladiť váš nový infražiarič s vaším interiérom a urobiť si doma tepelnú pohodu.

Elektrický infrazářič ComfortSunVýhody elektrických infražiaričov ComfortSun:

  • Ohrieva len osoby a predmety, nie vzduch.
  • Na využiteľné teplo je transformovaných 90% elektrickej energie
  • Bezhlučná a čistá prevádzka bez vírenia prachu
  • Okamžité teplo, ihneď pracuje na plný výkon
  • Minimálne nároky na údržbu a prevádzku, vysoká životnosť
  • Bezpečné pre ľudí, zvieratá a životné prostredie