Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Robotické vysávače MONEUAL

Novo máme v ponuke hybridný Robotické vysávače Moneual, ktoré kombinujú klasický vysávač a Trecí so zásobníkom na vodu. Tým ušetríte miesto a peniaze, nie je treba dvoch prístrojov.

Novo máme v ponuke hybridný Robotické vysávače Moneual.

Čo je hybridný robotický vysávač? Moneual ako prvý prináša hybridný robotický vysávač, ktorý kombinuje klasický robotický vysávač a robotický Trecí so zásobníkom na vodu. Tým ušetríte miesto a peniaze, nie je treba dvoch prístrojov.

Moneual môže pracovať ako robotický vysávač, robotický vysávač a umývač podláh v jednom alebo iba ako umývač podláh. Záleží len na Vás, aký druh podláh potrebujete upratať.

Patentovaný veľký mop. Jednotlivé vlákna mopu majú špeciálnu textúru tkaniny tzv. "Duo fact", čo zabezpečuje vysokú priľnavosť nečistôt z podlahy oproti bežným mopu. Nečistoty nezostávajú na povrchu mopu, ale sú pohlcované medzi jednotlivé vlákna mopu a vďaka tomu je mop schopný precízne upratať aj veľkú podlahovú plochu.

Robotické hybridné vysávače Moneual sú technicky vyspelé a kvalitné vysávače, ktoré uspokoja náročných zákazníkov. Všetky modely disponujú výkonným sacím motorom a sofistikovaným inteligentným programom pre optimálne upratovanie. Niektoré modely pre dokonalejšie upratovanie využívajú vyspelý kamerový navigačný systém.

V ponuke máme aj ďalšie robotické vysávače od iných výrobcov.