Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

SteamOne naparovací žehliaci systém

SteamOne naparovací žehliaci systém je novinkou, ktorá žehlí naparovacej metódou a je šetrnejšie ako bežná žehlička k všetkým odevom a materiálom. STEAMONE žehlí tiež rýchlejšie a je úspornejší.

SteamOne naparovací žehliaci systém je novinkou, ktorá žehlí naparovacej metódou a je šetrnejšie ako bežná žehlička k všetkým odevom a materiálom. SteamOne žehlí tiež rýchlejšie a je úspornejší. Celý proces prebieha bez použitia žehliacej dosky priamo na ramienku.

Produkty SteamOne boli predstavené v relácii polopate na ČT1.

SteamOne video
 
Vďaka niekoľkým ťahom vyžehlia aj tie najjemnejšie tkaniny a je skvelý pre odstránenie záhybov zo všetkých druhov látok. Je tiež veľmi rýchly, k samotnému použitie je pripravený v priebehu 1 minúty. Odstraňuje tiež počas celého procesu všekeré pachy a rovno dezinfikuje. SteamOne to najlepšie pre Vaše odevy.

SteamOne H240

SteamOne má tiež veľké využitie priamo v domocnosti. Oživuje a vyžehlí obrusy, záclony, závesy, odstraňuje zápach z cigariet a zlikviduje všetky baktérie, ktoré sa usadili. Naparovacím systémom je schopný dezinfikovať poťahy sedacích súprav, plyšové hračky, koberce a ďalšie.

V našej ponuke máme 4 typy STEAMONE systémov

SteamOne H240 naparovacej žehliaci systém

SteamOne H10S naparovacej žehliaci systém

SteamOne Unilys naparovacej žehliaci systém

SteamOne T10 profesionálny naparovacej žehliaci systém