Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Termostatické batérie GROHE Grohtherm s bezpečnostnou funkciou Grohe CoolTouch®

Pri výrobe termostatové používa firma GROHE najcitlivejšie teplomer, aký existuje - kozu ľudského tela. Termostaty GROHE radu Grohtherm zabezpečí, že voda, bude Mať presne takú teplotu, akú si zvolíte.

Termostatické batérie GROHE Grohtherm

Pri výrobe termostatové používa firma GROHE najcitlivejšie teplomer, aký existuje - kozu ľudského tela.

Termostaty GROHE radu Grohtherm zabezpečí, že voda, ktora z batérie vyteká, bude Mať presne takú teplotu, akú si zvolíte. GROHE TurboStat® je revolučná technológia - zaistí požadovanú teplotu vody v zlomku sekundy a udržuje ju konštantná


Technológia GROHE CoolTouch®

Naši zákazníci si teraz s revolučnou radom termostatů Grohterm môžu užiť osviežujúce sprchovanie viac ako kedykoľvek predtým.

Technológia GROHE CoolTouch® ponúka optimálny výkon a najvyššie bezpečnostné štandardy v tomto odvetví na celosvetovom trhu. Grohe Grohtherm s technológiou CoolTouch® je ideálnym termostatom pre všetkých užívateľov, od malých detí až po seniorov.

Termostatická batéria GROHE Grohtherm, TurboStat, CoolTouch Termostatická batéria GROHE Grohtherm, TurboStat, CoolTouch Termostatická batéria GROHE Grohtherm, TurboStat, CoolTouch
       Bez technológie CoolTouch               S technológiou GROHE CoolTouch®                        Prierez batérií

Červená farba označuje horúce povrchy batérie, modrá farba naopak studené.


Užite si GROHE CoolTouch®

Do termostatov Grohe je integrovaný špeciálny chladiaci kanál, ktorý vytvára & nbsp; bariéru medzi horúcou vodou a povrchom batérie, ktorý sa tým pádom nikdy príliš neohreje. Celá vonkajšia plocha termostatické batérie nikdy neprekročí preferovanú teplotu. Toto bezpečnostné opatrenie je vhodné najmä pre deti, ktoré nie vždy správne odhadnú, či je predmet, ktorého sa dotknú, nebezpečne horúci, alebo nie.