Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Ušetrite vďaka novým technológiám

Predovšetkým v kúpeľni doslova odtečie kopa peňazí do kanála. Priemerná denná spotreba vody v domácnosti je okolo 100-150 litrov na osobu, z čoho 90% sa vynakladá na osobnú hygienu, umývanie riadu a spláchnutie. Nie je to málo, že?

Predovšetkým v kúpeľni doslova odtečie kopa peňazí do kanála. Priemerná denná spotreba vody v domácnosti je okolo 100-150 litrov na osobu, z čoho 90% sa vynakladá na osobnú hygienu, umývanie riadu a spláchnutie. Nie je to málo, že?

Používaním úsporných vodovodných batérií a kúpeľňových spŕch však môžete šetriť nielen peniaze, ale aj prírodné zdroje, ktoré nie sú nevyčerpateľné.

Všetky nami ponúkané vodovodné batérie pre umývadlo, batérie pre kuchynský drez alebo nástenné batérie majú obmedzovač prietoku alebo vstavaný perlátor so šetričom vody. Táto funkcia spočíva v primiešavania vzduchu do vodného prúdu a tým sa ušetrí až 75% vody! A aj napriek tomu je prúd vody rovnako silný ako bez použitia perlátora. Obmedzovač prietoku nedovolí väčší prietok vody, než je nastavený. Tak aj vaše deti v kúpeľni bez dohľadu nebudú zbytočne plytvať.

Kúpte si baterii Grohe s funkcí EcoJoy !

Grohe Minta 32321000Hansgrohe Metris New 31087000Grohe Grohtherm 2000 New 34464001

Taktiež pre sprchovanie máme riešenie. Naše ručné sprchy a sprchové hlavice majú úspornú funkciu s obmedzovačom prietoku a taktiež primiešavania vzduchu k sprchovému prúdu. Prúd vody je pritom bohatý a jemný. Sprchovanie pod takou sprchou je úplne úžasné a vaše telo si ho bude vychutnávať. Pri niektorých modeloch ponúkame dokonca možnosť prepínania vodného prúdu a tak si zvolíte ten, ktorý vám vyhovuje. Môžete si dpořát intenzívna masáž alebo jemnú sprchu pre osvieženie.

Sprchové hlavice Hansgrohe Raindance Select E majú tlačidlo pre jednoduché prepínanie a nemusíte tak zdĺhavo nastavovať prúd vody otáčaním objímky.

Kúpte si cenovo výhodný a úsporný sprchový set!

Rovněž pro sprchování máme řešení. Naše ruční sprchy a sprchové hlavice mají úspornou funkci s omezovačem průtoku a taktéž přimíchávání vzduchu ke sprchovému proudu. Proud vody je přitom bohatý a jemný. Sprchování pod takovou sprchou je naprosto úžasné a vaše tělo si ho bude vychutnávat. U některých modelů nabízíme dokonce možnost přepínání vodního produ a tak si zvolíte ten, který vám vyhovuje. Můžete si dpořát intenzívní masáž nebo jemnou sprchu pro osvěžení.
 
Sprchové hlavice Hansgrohe Raindance Select E mají tlačítko pro jednoduché přepínání a nemusíte tak zdlouhavě nastavovat proud vody otáčením objímky.

Pořiďtě si cenově výhodný a úsporný sprchový set !

 
Grohe Power&Soul 27668000Hansgrohe Select 28587400Kludi Fizz 6770005-00