Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Vianočné darčeky pre vašu kúpeľňu a vašich blízkych

Vianoce pomaly klopú na dvere a tak ako každý rok sme pre vás pripravili niekoľko tipov na vianočné darčeky.

Vianoce pomaly klopú na dvere a tak ako každý rok sme pre vás pripravili niekoľko tipov na vianočné darčeky. Kúpeľňové doplnky ako vianočný darček nadchnú predovšetkým ženy, ale nie je to pravidlo. Aj muži ocenia kvalitné spracovanie našich kúpeľňových doplnkov. Ako univerzálny Vianočný darček sa náš tovar hodia pre vašich známych, babičku či deduška, alebo do mladej rodiny.

A teraz k našim tipom:

Kúpeľňové doplnky NIMCO ELI

To sú kúpeľňové doplnky každodennej potreby v modernom dizajnovom prevedení a v niekoľkých veselých odtieňoch poteší úplne každého. Máme pre vás pripravené aj cenovo výhodné sety, ktoré obsahujú kalíšok na kefky, dávkovač tekutého mydla a WC kefu. Napríklad ELI set - v burgundskej fialovej, alebo limetkovo zelenej farbe je veľmi vydarený. Farieb na výber však máme oveľa viac. Svoj veselý Vianočný darček si tak môžete poskladať napríklad zo všetkých farieb. Kúpeľňové doplnky série NIMCO ELI sú moderné a veselé.

Kúpeľňové doplnky NIMCO ATRI

Ak sa vám nepáči hranaté tvary, celkom iste vás uchváti oblé kúpeľňové doplnky radu NIMCO ATRI, ktoré sú nielen farebné a veselé, ale vyzerajú jednoducho jedinečne. Rad opäť obsahuje téglik na kefky, dávkovač tekutého mydla a WC kefa, všetko dokonale zladené. Jemný melír narušuje jednoliatu farbu výrobku a tým pôsobí nevšedne. Ako Vianočný darček bude mať táto séria určite veľký úspech.


Luxusné kúpeľňové doplnky

Luxusne vyzerá napríklad NIMCO AVA alebo retro série NIMCO LADA, ktorá už zahŕňa nielen kalíšky na kefky, dávkovače mydla a WC kefy, ale aj poličky, háčiky, vešiaky a sušiaky na uteráky, držiaky na toaletný papier a oveľa viac. NIMCO LADA tiež ako jediná ponúka povrchovú úpravu ako v chróme, tak ešte v mosadze a medi. K Vianociam tento rok darujte luxus za dostupné ceny!Nevybrali ste si z veselých farieb ani luxusného vzhľadu? Ste zástanca tradičných tvarov a praktického designu? Nezúfajte. Produktových radov máme naozaj veľa, stačí sa pozrieť na kúpeľňové doplnky zoradené podľa série. Odporúčame predovšetkým najobľúbenejší rad NIMCO UNIX, ktorá aj po rokoch bude pôsobiť moderne sviežo.

Kozmetická zrkadlá

Najpraktickejším Vianočnom darčekom zvlášť pre nežnejšie pohlavie je bezpochyby kozmetické zrkadielko. Vaša manželka, priateľka alebo mamička chce stále vyzerať okouzlivě a kozmetické zrkadielko od nás jej v tomto bude nápomocné. Ako materiál je použitý nehrdzavejúci kov so silnou vrstvou chrómu a kvalitné zrkadlo, ktoré je z jednej strany normálne a z druhej zväčšujúce a to celkom trojnásobne. Kozmetická zrkadlá máme v niekoľkých veľkostiach, samostatne stojaci, alebo pre montáž na stenu či kozmetický stolík.

Nadeľte k tohtoročným Vianociam svojej nežnej polovičke praktický darček, z ktorého bude mať radosť a úžitok.
 
 


Ako Vianočný darček samozrejme môžete nadeliť čokoľvek z našej rozsiahlej ponuky, či už sa jedná o dávkovače mydla, poličky, vodovodné batérie, sprchové hlavice alebo robotický vysávač, alebo naparovací žehliaci systém.

Výrobky od nás sú kvalitné so zárukou a servisom.