Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Výhodné sety kúpeľňových doplnkov

Vedeli ste, že veľa našich kúpeľňových doplnkov sa dá zaobstarať ako cenovo zvýhodnený set? Nemusíte si už robiť starosti so zariaďovaním kúpeľne a vyberaním toho správneho príslušenstva na umývadlo či k WC.

Hľadáte nové vybavenie kúpeľne? Staré kúpeľňové doplnky už doslúžila, zle fungujú, či sa vám proste už len nepáči? Vyriešte to nákupom kvalitných českýck kúpeľňových doplnkov značky NIMCO práve u nás. Spoločnosť NIMCO ponúka až 10-ročnú záruku na svoje výrobky do kúpeľne. Na výrobu používa iba kvalitné materiály, ako je sklo, keramika, umelý kameň, kompozizový plast, ale aj prírodný materiál - bambus. Všetky kovové časti sú z nehrdzavejúceho materiálu, ako je mozas, meď a samozrejme nerezová oceľ. Povrchovú úpravu potom tvoria kvalitné vrstva chrómu.

Vedeli ste, že veľa našich kúpeľňových doplnkov sa dá zaobstarať ako cenovo zvýhodnený set? Nemusíte si už robiť starosti so zariaďovaním kúpeľne a vyberaním toho správneho príslušenstva na umývadlo či k WC. Čiastočne sme to totiž urobili za vás.
 

Máte radi veselé farby?

Tak práve pre vás je tu set kúpeľňových doplnkov NIMCO ELI. Zostavili sme pre vás najčastejšie používané príslušenstvo do kúpeľne a tak v sete nájdete téglik na kefky, dávkovač tekutého mydla a WC kefu. Ak sa vám nepáči nami zostavené komponenty či ich farba, môžete si zostaviť svoj vlastný set. A pokojne môže byť aj z niekoľkých farieb.
 

Pozrite sa na ďalšie výrobky NIMCO ELI
 

Ste založenie skôr konzervatívnejšie?

Čiernou a bielou farbou nič nepokazíte. Do každej kúpeľne sa hodia čiernobiele doplnky z našej rady kúpeľňových doplnkov NIMCO LIO. Jednoduché valcovej nádoby v základných dvoch farbách, doplnené o luxusné chrómovaný krúžok. Opäť v sete nájdete dózu na kefky, dávkovač na tekuté mydlo a štetku s podstavcom pre čistenie WC.
 

Pozrite sa na ďalšie výrobky NIMCO LIO
 

Odlíšte sa netradičnými materiálmi!

Kombinácia prírodného materiálu - bambusu a keramiky imitujúce umelý kameň v prípade "pieskového" odtieňa, alebo v matne bielej. To sú doplnky na umývadlo z najnovšej rady kúpeľňových doplnkov NIMCO KORA. Naozaj netradičné prevedenie, ktoré sa hodia do modernej aj retro kúpeľne. Set je tentoraz zostavený z dózy na kefky, dózy na odličovacie tampóny, dávkovače na tekuté mydlo klasické mydelničky na tuhé mydlo.
 

Pozrite sa na ďalšie výrobky NIMCO KORA
 

Čierna a biela v pútavom kabátu.

Opäť jedna sada koupelnoch doplnkov v čiernom a bielom odtieni. To je radu kúpeľňových doplnkov NIMCO AVA. Mierne bucľaté tvary sa veľmi dobre drží a okamžite padnú každému do oka. V sete nájdete dózu na kefky, dávkovač na tekuté mydlo a štetku s podstavcom pre čistenie WC. Tento set nenájdete nikde inde, zostavili sme ho špeciálne pre vás, zákazníkov Kúpeľne-snov!
 

Pozrite sa na ďalšie výrobky NIMCO AVA
 

Ďalšie cenovo výhodné sety kúpeľňových doplnkov a príslušenstva pre vás pripravujeme, sledujte nás!