Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Vysávač iClebo Home

iClebo home je inteligentný robotický vysávač s funkciou robotického mopu. Spojením robotického vysávača s funkciou robotický mop "MOPPING" ponúka iClebo home kompletné upratovanie všetkých druhov podláh.


iClebo home je inteligentný robotický vysávač s funkciou robotického mopu. Spojením robotického vysávača s funkciou robotický mop "MOPPING" ponúka iClebo home kompletné upratovanie všetkých druhov podláh..

Inovatívná kefa s čistiacou drážkou, dve špeciálne bočné kefky s funkciou stop side brush a vysoký výkon sania zanechajú Vašeu podlahu perfektne čistú bez jediného smietka. Novo navrhnutý software "iClebo systém 4", presné PSD senzory a duálny bezdotykový nárazník zaručí dokonalé a bezpečné pokrytie upratovanej plochy. Použitá "Silence technology" stráži ultra tichý chod vysávača. 4 fázový, dokonale utesnený, filtračný systém vrátane HEPA filtra je vhodný aj pre domácnosti s alergikom.

Unikátny systém "Easy clip" výrazne skracuje čas pri údržbe a čistení vysávača. Nová elektronika s nízkou spotrebou a veľkokapacitná Li-ion batéria 4400mAh zaručujú, že vysávač pracuje až 3 hodiny, a preto je tento model predurčený aj pre upratovanie veľkých miestností. iClebo home môže začať upratovať aj keď nie ste práve doma, stačí jednoducho nastaviť odložený štart.

Účinné upratovanie podláh s vysokým sacím výkonom

iClebo home je určený na všetky typy podláh (koberce, dlažba, plávajúca a drevená podlaha, mramor, linoleum a ďalšie). Spojením vysokého sacieho výkonu až 70W, veľkého rotačnej kefy a dvoch špeciálnych bočných kefiek dosahujeme nielen veľké šírky záberu pri upratovaní, ale aj veľmi účinného upratovania. Vďaka tomu nepotrebujeme viac rotačných kief, a tým predchádzame nepríjemnostiam týkajúcich sa ich zaneseniu a komplikovaného čistenia. Pre zaistenie kompletného upratovania iClebo home ponúka na tvrdé podlahy funkciu inteligentného robotického mopu.

Dve špeciálne lomené bočné kefky v tvare veterníku s funkciou stop side brush

Dva 3-ramenné počítačovo navržené bočné kefky dokonale napomáhajú zberu smeti z podlahy, vďaka špeciálne lomenému tvaru do Veterníkovi. Tento jedinečný tvar zabezpečí účinný upratovanie prachu, zvieracích chlpov a ďalších nečistôt z ťažko dostupných miest ako sú rohy pozdĺž stien a nábytku. Činnosť bočných kefiek stráži systém stop side brush proti zamotávaniu do predmetov. Naše bočné kefky sú vyrobené z veľmi pružného a odolného materiálu.

Rotačná kefa s čistiacou drážkou

Důmyslně vyvinutý spirálovitý rotační kartáč s čistící drážkou, která zajistí jednoduché odstranění namotaných dlouhých vlasů a zvířecích chlupů. Již nebudete mít problémy s čištěním kartáče, jako u jiných robotických vysavačů. Čistící drážka je velice důležitá, pokud s vámi žijí zvířecí mazlíčci, kteří mají dlouhé chlupy.

Algoritmus a režimy upratovania

Pre robotické vysávače iClebo home bol vyvinutý spoločnosti Yujin Robot úplne nový algoritmus upratovania "iClebo systém 4", ktorý dosahuje veľmi účinného upratovania a to až o 20% lepší než bežné robotické vysávače. iClebo home si môžete prispôsobiť tak, aby upratoval práve podľa vašich potrieb. Ľahko sa vysporiada s rôznymi typmi uklízených plôch a nečistôt. Vybrať si môžete z režimov AUTO, SPOT, CLIMB, MOPPING a MANUÁLNA REŽIM. iClebo home môže začať upratovať aj keď nie ste práve doma. Stačí jednoducho nastaviť odložený štart a vysávač začne upratovať vo Vami nastavený čas, alebo si môžete upratovanie naplánovať na Vami vybraný čas.

Mopping - inteligentný robotický mop

iClebo home ponúka funkciu robotický mop (mopping) a funguje naozaj ako inteligentný mop, ktorý rozlišuje prekážky vysoké 5 mm a nenajíždí na ne napr na koberec. Spojením robotického vysávača a robotického mopu ponúka iClebo home kompletné upratovanie všetkých druhov podláh. Využívame mop, ktorý je vyrobený z kvalitného mikrovlákna a dosahuje vynikajúce výsledky pri upratovaní "na sucho" aj pri vlhkom vytieranie. Elektrostatický náboj priťahuje ako magnet všetok prach na podlahe k mopu. Vďaka mopu dosiahnete ešte účinnejšieho a hygienického upratovania.

4 fázový filtračný systém vrátane HEPA filtra

Vieme, že dôležitá je nielen účinnosť upratovania, ale tiež ako účinne dokáže filtrácia odfiltrovať mikroskopický prach. Preto sme iClebo home vybavili 4-fázovým filtračným systémom vrátane HEPA filtra H10 od firmy DELASTAR technologies USA, ktorý má účinnosť vyššia ako 93,4%. Tento systém filtrácie je veľmi efektívny pre alergikov, a to aj vďaka dokonalému utesneniu vysávače okolo sacieho obvodu.

Moderné diaľkové ovládanie s novým dizajnom

iClebo home je dodávaný s moderným a veľmi prehľadným diaľkovým ovládaním. Ľahko tak nastavíte jednotlivé funkcie robota a môžete ho manuálne ovládať.

Vysokorýchlostné nabíjanie

Najnovšia verzia robotického vysávača iClebo home je poháňaná kvalitný Lithiovou batériou, ktorá vyniká dlhou výdržou práce (až 3 hodiny). Vďaka tomu je nové iClebo home predurčené i pre upratovanie veľkých miestností a bytov. Lítiová batéria netrpia pamäťovým efektom a vďaka vyspelej technológii je zabezpečená nízka spotreba vysávača v standby režime a to len 1 W. iClebo home je prvý robot, ktorý šetrí elektrickú energiu nielen v standby režime, ale aj počas nabíjania. Spotreba energie je jedným z hlavných aspektov pri výbere moderného pomocníka do domácnosti.

Bezdotykový nárazník chráni váš nábytok

Duálne bezdotykový nárazník s IR senzormi dokonale ochráni Váš nábytok a cennosti v domácnosti. Bezdotykový silikónový nárazník s dvojitou ochranou zastaví robota tesne pred nábytkom tak, aby dosiahol a perfektne upratal bočnými kefkami pozdĺž nábytku a stien. Upratovanie rohov pozdĺž nábytku a stien riadi bočné senzor, ktorý naviguje robota v ich tesnej blízkosti bez nárazu alebo dotyku.

Jedinečné PSD senzory

iClebo home využíva mnoho senzorov pre bezpečnú orientáciu v priestore. Pre iClebo home boli novo navrhnuté PSD senzory, ktoré spoľahlivo zabráni pádu zo schodov. Vďaka PSD senzorom náš robot ako jediný dokáže vypočítať výšku prekážok na podlahe a tak máte možnosť veľmi jednoducho a efektívne ohraničiť upratovanie priestorov.

Silence technology - tichá prevádzka

Vysávač iClebo Home je jeden z najtichších robotický vysávačov na trhu vďaka systému "Silence technology" a použitým motorom so zníženou hlučnosťou. "Silence technology" zaistí veľmi tichý prevádzku vysávača po celú dobu užívania a úľavu pre Vaše uši.

Systém prejazdu nerovností

Nový iClebo home je vybavený špeciálnym systémom prejazdu nerovností so silnými hnacími kolesami a vďaka tomu bez problémov prekoná prekážky vysoké až 1,5 cm. Špeciálny systém Vám navyše umožní zvoliť výšku nerovností, ktorú vysávač prejde a vysávač tak upratuje iba tam, kde naozaj potrebujete. Túto funkciu Vám neponúkne žiadny iný robotický vysávač.

Jednoduchá údržba a čistenie - systém Easy clip

U robotického vysávača iClebo home je kladený veľký dôraz na jednoduchú údržbu a čistenie, aby Vám zabrali čo najmenej času. Jednoduché čistenie jednotlivých častí vysávače zabezpečuje systém "Easy clip" a jednoduché čistenie rotačnej kefy zaisťuje čistiace drážka.