Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Predstavujeme - zabudovateľný dávkovač mydla Nimco Unix

Ať už robíte rekonštrukciu kúpeľne či kuchyne, alebo si len chcete trochu uľahčiť prácu pri umývaní rúk či riadu, máme práve pre vás tip na ten správny zlepšovák. Kúpte si zabudovateľný dávkovač na tekuté mydlo, či prostriedok na umývanie riadu!

vestyvný dávkovač Nimco Unix UN 6031V-26Ať už robíte rekonštrukciu kúpeľne či kuchyne, alebo si len chcete trochu uľahčiť prácu pri umývaní rúk či riadu, máme práve pre vás tip na ten správny zlepšovák. Kúpte si zabudovateľný dávkovač na tekuté mydlo, či prostriedok na umývanie riadu!

Nimco Unix zabudovateľný dávkovač je presne to, čo potrebujete. Nielen že krásne a nadčasovo vyzerá, ale tiež dokonale funguje. Máte malé deti? A zhodí vaše deti občas niečo na zem? V kúpeľni, kde je všetko klzké, sa to stane raz dva. S našim zabudovateľným dávkovačom Unix sa vám taká pohroma už neprihodí.

Vstavaný dávkovač pasuje do otvoru o veľkosti 27-42mm, bežný otvor pre batériu je 35mm, pôjde tým pádom inštalovať do drezu či umývadla, ktoré má predvŕtané viac otvorov. Pri montáži do pracovnej dosky je jej optimálna hrúbka 40mm (dĺžka závitu je 50mm).

Ak budete chcieť doplniť náplň, nemusíte dávkovač vždy zložito rozoberať. Náš zabudovateľný dávkovač Unix má komfortnú obsluhu, pretože sa plní vrchom.

Na výber máme tri typy dávkovačov, súčasťou vstavaného dávkovače UN 6031V-26 je tiež dlhá hadička pre napojenie na veľkoobjemový kanister a tak starosti s plnením môžete hodiť za hlavu, alebo aspoň na veľmi dlhú dobu.

Nemáte možnosť nikam inštalovať zabudovateľný dávkovač? Vyberte si dávkovače mydla pre pripevnenie na stenu z niekoľkých produktových rad. A ak nechcete vôbec do ničoho vŕtať otvory, môžete niektoré typy dokonca na stenu prilepiť. Vyberajte v kategórii "bez vŕtania". A ako posledný alternatívu vám tiež ponúkame dávkovače mydla samostatne stojaci pre postavenie na pracovnú dosku, umývadlo, či vedľa neho.