Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Zariaďujeme kúpeľňu - veľká rekonštrukcia

Máme celkom pekný byt, starám sa v ňom o naše pohodlie a manžel zase aby všetko fungovalo. Bohužiaľ naše kúpeľňa je ešte z minulého storočia a absolútne nevyhovuje.

Zákaznícka referencie od pani Lady.

Máme celkom pekný byt, starám sa v ňom o naše pohodlie a manžel zase aby všetko fungovalo. Bohužiaľ naše kúpeľňa je ešte z minulého storočia a absolútne nevyhovuje . Záchod sa kýve na stranu, umývadlo je otlčené a vodovodné batérie sú poznačené vodným kameňom, ktorý už nejde odstrániť, a tiež pretekajú a sú extrémne hlučné. A navyše, ja by som veľmi rada mala sprchový kút!

Naša stará kúpeľňa v panelákovom byte teda chtiac-nechtiac musela prejsť rekonštrukciou. Stavebné práce a také tie "chlapské" veci som nechala na manželovi a ja sa vrhla do tých "ženských" vecí, to znamená, ako kúpeľňu zútulniť, aby všetko pekne ladilo a bolo zároveň praktické.

Nechcela som kúpeľňové batérie s kohútikmi, ale niečo moderného, ​​vzdušného, ​​s krásnym dizajnom a hlavne praktického. Vodovodné batérie v kúpeľni nesmie byť náročné na údržbu a musí tiež niečo vydržať. A tiež všetko musí ladiť a nie "každý pes, iná ves", ako sa hovorí. Pod takmer nekonečnom hľadaní na internete na mňa začali vyskakovať všade samé reklamy na vodovodné batérie, až ma čisto náhodou jedna veľmi zaujala. Bola to GROHE EURODISC JOY, klikla som na nej a dostala som sa do e-shopu Kupelna-snov.sk, kde som si o nej prečítala všetko dôležité, ale hlavne si ju poriadne prezrela na fotografiách. Pri produkte bol dokonca odkaz na rovnakú sériu EURODISC JOY, takže hľadanie batérií v rovnakom dizajne bolo jednoduché ako facka. Batéria je naozaj nádherná a po "konzultácii" s manželom sme vybrali batériu v bielom dizajne.

Ostatné už potom išlo ráz naraz. Vzhľadom k tomu, že obklad v kúpeľni je v prírodných odtieňoch hnedej farby, biela farba k tomu krásne kontrastuje a je nadčasová, všetky ostatné kúpeľňové doplnky som vyberala už sama a tiež v bielom odtieni. E-shop Kupelna-snov.sk ma prekvapil veľkým výberom doplnkov do kúpeľne. Myslím tým rôzne poličky, háčiky, dávkovače mydla a držiaky na všetko možné. Po krátkom hľadaní som narazila na sériu kúpeľňových doplnkov od výrobcu NIMCO s menom Lada! Veď tie výrobky do kúpeľne sú pomenované po mne, to je ale fór! NIMCO LADA je nádherná, buclatá, trochu retro, ale aj napriek tomu moderná. Je vyrobená z kvalitnej keramiky, takže žiadne plasty. Prekvapila ma farebný variant týchto výrobkov, kde je miesto chrómového dizajnu kovových prvkov použitá surová meď či mosadz. Výrobky v tomto kovovom prevedení sú moc zaujímavé. Nám by ale do kúpeľne moc neladily vďaka hnedým obkladom. Takže to vyhral klasický chróm .

Do nových obkladov sme nechceli určite vŕtať, tak som zvolila samostatne stojaci výrobky, dávkovač na mydlo, WC kefu a poháriky na kefky, pre každého jeden. Háčiky a držiaky z tejto série sú ale už moc retro, hodí sa skôr do horských hotelov, tam sa budú naozaj vynímať. Háčiky na uteráky a držiaky na WC papier som našla v sérii UNIX, v ktorej je naozaj veľký výber a čo navyše, takmer všetky výrobky sa dajú prilepiť ! Teda žiadne vŕtanie do obkladov, len prilepiť a je hotovo. A našla som tú jednu ozajstnú vychytávku, háčik na vykurovací rebrík (kúrenie) do kúpeľne. Jednoducho sa prestrčí medzi tyčkami v kúrenie, zozadu sa utiahne a uteráky môžu visieť na kúrenie a pritom sa sušiť.

Do sprchovacieho kúta sme zvolili praktické rohové poličky z umelého skla, ktoré je ľahké, pevné a tiež má belavý odtieň. Volajú sa NIMCO UNIX IXI , sú praktické, s vyfrézovanými otvormi, aby voda ľahko odtekala, a dajú sa tiež prilepiť.

Naša kúpeľňa je teraz nová, moderne a prakticky zariadená a veľkú mieru na tom nesú práve kúpeľňové doplnky, s ktorými som veľmi spokojná. Výrobcom inzerovaná 10-ročná záruka sa dúfam preukáže odolnosťou a spoľahlivosťou všetkých zakúpených výrobkov. Rozhodne som teda svojim náhodným kliknutím na jednu reklamu neoľutovala.

Lada P.