Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Závesný systém do kuchyne EKONOMIK

Každý kto kedy varil alebo niečo pripravoval v kuchyni, vie, že je na to potrebné všemožné náčinie a pomôcky. Varešky, nože, metličky, koreničky, obrúsky, naberačky, krájací prkénko a veľa ďalšieho. Na pracovnej doske však zvyčajne nebýva moc voľného priestoru na skladovanie týchto pomôcok, preto firma Mivokor prichádza s kuchynským závesným systémom.

Každý kto kedy varil alebo niečo pripravoval v kuchyni, vie, že je na to potrebné všemožné náčinie a pomôcky. Varešky, nože, metličky, koreničky, obrúsky, naberačky, krájací prkénko a veľa ďalšieho. Na pracovnej doske však zvyčajne nebýva moc voľného priestoru na skladovanie týchto pomôcok, preto firma Mivokor prichádza s kuchynským závesným systémom. Nie je to u nás žiadna novinka, tento systém ponúkame už niekoľko rokov. Avšak je čerstvo aktualizovaný o nové výrobky a tiež o rad EKONOMIK.

Čo je závesný systém EKONOMIK? Je to ekonomická verzia klasického systému, teda je cenovo výhodnejšie a navyše je už zostavený do praktických setov. Jednoducho si vyberiete práve ten, ktorý sa vám najviac hodí, a nemusíte vyberať jednotlivé komponenty. Je to ideálna voľba pre gazdinky a netechnické typy, ktorí by sa v záplave dostupných komponentov mohli stratiť. V závesnom systéme EKONOMIK dostanete všetko, čo potrebujete, vrátane montážnych prvkov (skrutiek a hmoždiniek).

Ak by sa vám zdal závesný systém do kuchyne - EKONOMIK príliš chudobný, pozrite sa na našu ponuku klasického závesného programu a madiel pre zavesenie.

Systém EKONOMIK nemožno kombinovať s výrobkami z kategórie "Madla a príslušenstvo" (odlišný dizajn a rozmerové odchýlky).