Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Zníženie cien košov Helpmation

Od 1. februára znižujeme cenu automatických košov Helpmation a to u niektorých až o 30%. Využite tejto ponuky a kúpte si domov hygienický odpadový kôš.


Od 1. februára znižujeme cenu automatických košov Helpmation a to u niektorých až o 30%. Využite tejto ponuky a kúpte si domov hygienický odpadový kôš. Výber košov nájdete TU.

Baktérie a vírusy sú mikroskopické organizmy, ktoré poletujú v ovzduší všade okolo nás a sú usadené v našich domácnostiach, kanceláriách či ordináciách na všetkých plochách, ktoré si len vieme predstaviť. Jedným z najviac infikovaných miest je odpadkový kôš.

Čistota je veľmi dôležitá a baktérie sa môžu veľmi rýchlo rozmnožovať. Skutočným ohniskom chorôb sú často handry, hubky, ale tiež veka odpadkových košov. Možným spôsobom, ako zabrániť množeniu mikróbov je použitie bezdotykových odpadkových košov Helpmation, ktoré ponúka najefektívnejší spôsob, ako znížiť výskyt baktérií doma, v kancelárii alebo ordinácii.

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation s infračerveným senzorom sú navrhnuté a vytvorené s cieľom urobiť život jednoduchšie, čistejšie a zaistí hygienické nakladanie s odpadom. Pri priložení ruky alebo objektu 20 cm nad infračervený senzor košov sa veko automaticky otvorí v ​​priebehu niekoľkých sekúnd a po vhodení odpadu sa veko automaticky zatvorí. Otváranie a zatváranie košov kontroluje systém zložený z počítačového čipu, infračerveného senzora, mechanického a elektronického systému.

Nádoby odpadkových košov Helpmation sú vyrobené z kvalitného nerezového materiálu a veka košov sú vyrobené z ABS plastov. Helpmation je zárukou kvalitného spracovania a moderného dizajnu. Vyberať je možné z rôznych veľkostí s objemom 5 litrov až 80 litrov. Súčasťou košov sú plastové poistné krúžky, okolo ktorých sa zaistí odpadkový vrece, a tak je celý schovaný vo vnútri koša.

Vďaka bezdotykovým odpadkovým košom Helpmation sa zníži výskyt baktérií a vírusov v domácnosti, kancelárii alebo ordináciu.