Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Pomocou tlačidla Štart / Stop možno množstvo splachovacej vody dávkovať individuálne. U splachovanie pre dve množstva vody volíme medzi veľkým a malým tlačidlom pre veľké či malé spláchnutie (3 a 6 litrov). Takto je možné znížiť ročné náklady domácnosti spojené so spotrebou vody až o niekoľko tisíc korún. Ovládacie tlačidlá Geberit a Grohe prepožičiavajú každej toalete jedinečnú tvár. Pri plastových tlačidiel môžete využiť širokú ponuku farebných odtieňov a zladiť tak tlačidlo s obkladmi a inými doplnkami, či naopak podčiarknuť jeho dokonalý tvar výraznou farebnou kombináciou. Kovové tlačidlá matne alebo lesklo pochrómovaná, mosadzná, či dokonca pozlátená majú mimoriadne dlhú životnosť.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk