Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Police a poličky (167)

Police a poličky v kúpeľni majú svoj veľký význam. Každý priestor potrebuje mať odkladacie miesta a ani kúpeľne alebo toalety nie sú výnimkou. Na kúpeľňové poličky si odkladáme všetky potreby, ktoré majú byť po ruke, ako je šampón, tekuté mydlo na doplnenie a podobne. Poličky do kúpeľne sú veľmi používané predovšetkým nad umývadlom alebo v priestore okolo umývadla, vane či sprchovacieho kúta. Vznikne ideálne odkladacie miesto pre ďalšie kúpeľňové doplnky, alebo iné drobnosti, ako zubné kefky, pastu, retiazky, prstene a ďalšie veci.
 Viac

Poličky pre kúpeľne a WC ponúkame hlavne v sklenenom prevedení, to totiž celý výrobok vzhľadovo odľahčí a nepôsobí tak ťažko. Sklenené police majú kovové úchytky vyrobené z nehrdzavejúceho materiálu, ako je mosadz či meď a sú opatrené kvalitnou vrstvou chrómu pre dokonalý lesk.

Moderné sú v poslednej dobe tiež kúpeľňové poličky z ľahších materiálov než je sklo, v ponuke máme takzvaný Plexiglas, ktorý je obchodnou a patentovanou značkou výrobcu kúpeľňových doplnkov Nimco. Poličky z materiálu Plexiglas sú ľahké, odolné proti rozbitiu a môžu sa akokoľvek strojovo upravovať. Štandardne preto máme v ponuke kúpeľňové poličky s vyfrézovanými otvormi, ktoré pôsobia ešte ľahšie ako sklo a sú tiež krásne a trendy. Praktické je zakomponovanie treba sklenky na kefky či dávkovače na tekuté mydlo do otvoru v poličke. Nemusíte sa tak báť, že niečo zhodíte na zem. Všetky police z materiálu Plexiglas sú na našom e-shope označené ako IXI pre jednoduché vyhľadanie.

V našej ponuke nájdete taktiež aj praktické celokovové police, ktoré sa hodia predovšetkým pre odkladanie väčších a ťažších predmetov, ako sú napríklad uteráky. Svoje uplatnenie nájdu všade tam, kde nemáte kúpeľňovú skrinku pre uloženie objemných predmetov. Tieto celokovové poličky sú veľmi pevné a niečo vydrží.

A samozrejme sme nezabudli ani na sprchové kúty. Poličky do sprchovacieho kúta sú u nás samozrejmosťou. Sú prevažne kovové, nehrdzavejúci, takzvane drôtené. Drôtené police nájdete v našom drôtenom programe, kde sú všetky pekne pohromade. Do sprchovacieho kúta môžete ale samozrejme použiť aj inú poličku, ideálne poličku rohovú, ktorá vám nebude prekážať.

Police ponúkame rovné, rohové, jedno alebo dvojposchodové, police s ohrádkou či bez ohrádky, police s otvormi. Zastúpené sú vo šetkých našich produktových radách a iste si tú svoju vyberie každý zákazník.