Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Poličky pre kúpeľne a WC ponúkame hlavne v sklenenom prevedení, to totiž celý výrobok vzhľadovo odľahčí a nepôsobí tak ťažko. Sklenené police majú kovové úchytky vyrobené z nehrdzavejúceho materiálu, ako je mosadz či meď a sú opatrené kvalitnou vrstvou chrómu pre dokonalý lesk.

Moderné sú v poslednej dobe tiež kúpeľňové poličky z ľahších materiálov než je sklo, v ponuke máme takzvaný Plexiglas, ktorý je obchodnou a patentovanou značkou výrobcu kúpeľňových doplnkov Nimco. Poličky z materiálu Plexiglas sú ľahké, odolné proti rozbitiu a môžu sa akokoľvek strojovo upravovať. Štandardne preto máme v ponuke kúpeľňové poličky s vyfrézovanými otvormi, ktoré pôsobia ešte ľahšie ako sklo a sú tiež krásne a trendy. Praktické je zakomponovanie treba sklenky na kefky či dávkovače na tekuté mydlo do otvoru v poličke. Nemusíte sa tak báť, že niečo zhodíte na zem. Všetky police z materiálu Plexiglas sú na našom e-shope označené ako IXI pre jednoduché vyhľadanie.

V našej ponuke nájdete taktiež aj praktické celokovové police, ktoré sa hodia predovšetkým pre odkladanie väčších a ťažších predmetov, ako sú napríklad uteráky. Svoje uplatnenie nájdu všade tam, kde nemáte kúpeľňovú skrinku pre uloženie objemných predmetov. Tieto celokovové poličky sú veľmi pevné a niečo vydrží.

A samozrejme sme nezabudli ani na sprchové kúty. Poličky do sprchovacieho kúta sú u nás samozrejmosťou. Sú prevažne kovové, nehrdzavejúci, takzvane drôtené. Drôtené police nájdete v našom drôtenom programe, kde sú všetky pekne pohromade. Do sprchovacieho kúta môžete ale samozrejme použiť aj inú poličku, ideálne poličku rohovú, ktorá vám nebude prekážať.

Police ponúkame rovné, rohové, jedno alebo dvojposchodové, police s ohrádkou či bez ohrádky, police s otvormi. Zastúpené sú vo šetkých našich produktových radách a iste si tú svoju vyberie každý zákazník.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk