Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Profesionálne sušiče rúk (56)

Jet Dryer patrí do skupiny najvýkonnejších vysúšačov na trhu. Tryskové sušiče sú najrýchlejším spôsobom osušenie rúk. Sú zároveň ekologickejším spôsobom sušenia umytých rúk a vďaka bezkontaktnému použitie výrazne znižujú šírenie… Viac

Jet Dryer patrí do skupiny najvýkonnejších vysúšačov na trhu. Tryskové sušiče sú najrýchlejším spôsobom osušenie rúk. Sú zároveň ekologickejším spôsobom sušenia umytých rúk a vďaka bezkontaktnému použitie výrazne znižujú šírenie nečistôt.

V našej ponuke nájdete široký sortiment vysúšačov. Môžete si tak vybrať prístroj podľa vašich potrieb a požiadaviek. Niektoré nami ponúkané sušiče sú vybavené HEPA filtrom, ktorý zaručí maximálne hygienickú prevádzku. Naopak v menej frekventovaných prevádzkach sa osvedčí finančne menej nákladné teplovzdušnej sušiče.

Profesionálne sušiče sú v každom prípade v porovnaní s papierovými obrúskami cestou k zníženiu dlhodobých prevádzkových nákladov a zároveň odstráni prácu s pravidelným doplňovaním obrúskov. Elegantné prevedenie vysúšačov Jet Dryer navyše dodá toaletám luxusnejší vzhľad a čistotu.