Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Sprchové batérie nie sú vybavené prepínačom medzi dvoma výstupmi, napríklad vodovodom a sprchovou hadicou. Ak teda chcete v sprche využívať hlavovú aj ručnú sprchu, pozrite sa do kategórie vaňové batérie, ktoré majú prepínač.

Moderné sprchové batérie vám ušetrí vodu i energiu. Majú totiž obmedzovač prietoku a s vhodne zvolenou hlavovou sprchou alebo ručnou sprchou si užijete dokonalý pôžitok zo sprchovania. Sprchové batérie sa tiež veľmi ľahko udržujú a ovládajú. Stačí zatiahnuť za páku alebo otočiť ovládačom a je to. V našej ponuke nájdete sprchové batérie v 2 vyhotoveniach - podomietkové alebo nástenné - a predávame tiež populárne termostatické sprchové batérie, ktoré nájdete v samostatnej kategórii.

Pre Váš pohodlný výber môžete tovar filtrovať podľa výrobcu a následne si zvoliť produktový rad (sérii). Pri každom výrobku je uvedená dostupnosť, ktorá reflektuje skutočný stav zásob.
news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk