Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Sprchové baterie (40)

Máte radi ten pocit, keď stojíte v sprche a steká na vás prúd teplej vody? S našimi kvalitnými sprchovými batériami si ho doprajete naplno. Na výber máte z rady prevedenie a môžete si zakúpiť aj cenovo výhodné sprchové sety... Viac

Sprchové batérie nie sú vybavené prepínačom medzi dvoma výstupmi, napríklad vodovodom a sprchovou hadicou. Ak teda chcete v sprche využívať hlavovú aj ručnú sprchu, pozrite sa do kategórie vaňové batérie, ktoré majú prepínač.

Moderné sprchové batérie vám ušetrí vodu i energiu. Majú totiž obmedzovač prietoku a s vhodne zvolenou hlavovou sprchou alebo ručnou sprchou si užijete dokonalý pôžitok zo sprchovania. Sprchové batérie sa tiež veľmi ľahko udržujú a ovládajú. Stačí zatiahnuť za páku alebo otočiť ovládačom a je to. V našej ponuke nájdete sprchové batérie v 2 vyhotoveniach - podomietkové alebo nástenné - a predávame tiež populárne termostatické sprchové batérie, ktoré nájdete v samostatnej kategórii.

Pre Váš pohodlný výber môžete tovar filtrovať podľa výrobcu a následne si zvoliť produktový rad (sérii). Pri každom výrobku je uvedená dostupnosť, ktorá reflektuje skutočný stav zásob.