Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Sprchové batérie nie sú vybavené prepínačom medzi dvoma výstupmi, napríklad vodovodom a sprchovou hadicou. Ak teda chcete v sprche využívať hlavovú aj ručnú sprchu, pozrite sa do kategórie vaňové batérie, ktoré majú prepínač.

Moderné sprchové batérie vám ušetrí vodu i energiu. Majú totiž obmedzovač prietoku a s vhodne zvolenou hlavovou sprchou alebo ručnou sprchou si užijete dokonalý pôžitok zo sprchovania. Sprchové batérie sa tiež veľmi ľahko udržujú a ovládajú. Stačí zatiahnuť za páku alebo otočiť ovládačom a je to. V našej ponuke nájdete sprchové batérie v 2 vyhotoveniach - podomietkové alebo nástenné - a predávame tiež populárne termostatické sprchové batérie, ktoré nájdete v samostatnej kategórii.

Pre Váš pohodlný výber môžete tovar filtrovať podľa výrobcu a následne si zvoliť produktový rad (sérii). Pri každom výrobku je uvedená dostupnosť, ktorá reflektuje skutočný stav zásob.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk