Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Sprchové sety vám ponúkajú možnosť ušetriť a to hneď dvakrát - šetríme svoj čas, pretože so sprchovacím setom dostane kompletnú sprchu a ušetríme tiež peniaze, pretože tieto sety bývajú finančne výhodnejšie. Môžete si vybrať, či si kúpite kompletnú sprchovú sústavu, tj. Sprchovú batériu, tyč, hadicu - proste všetkým v jednom balíku, alebo si prajete len čisto sprchový set, kde nájdete sprchu, hadicu, tyč + prípadne ďalšie sprchové príslušenstvo. V každom prípade si na našich stránkach môžete vybrať naozaj kvalitné sprchové sety, ktoré vám prinesú radosť z očisty vášho tela.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk