Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

STEAMONE PRO2000 profesionálny naparovač odevov

STEAMONE PRO2000 je profesionálny naparovač odevov. Profesionálny rad STEAMONE používa mosadzný boiler, ktorý je určený do prevádzok s častým používaním. Naparovač odevov STEAMONE s výkonom 2000 W žehlí látku rýchlejšie a šetrí miestom, naparovanie odevov prebieha bez použitia žehliacej dosky priamo na ramienku. Pomocou niekoľkých málo ťahov perfektne vyžehlí aj jemné tkaniny a je skvelým riešením pre odstránenie záhybov zo všetkých druhov látok. STEAMONE je pripravený na použitie za obyčajnú 1 minútu a je vybavený veľkou nádržkou na vodu s objemom 2,5 litra. Naparovacej systém STEAMONE je neoceniteľným pomocníkom v obchodoch s módou, hoteloch, reštauráciách, divadlách, práčovniach a svadobných salónoch.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:SteamOne
Katalógové číslo:SteamOne_PRO2000
EAN kód:3707346021665


STEAMONE PRO2000 profesionálny naparovač odevov

Popis tovaru

STEAMONE PRO2000 profesionálny naparovacia žehliaci systém

STEAMONE PRO2000 professional naparovač odevov žehlí naparovacia metódou, ktorá je k odevom a materiálom šetrnejšie než klasická žehlička. Naparovač odevov STEAMONE s výkonom 2000W žehlí nbsp; látku rýchlejšie a šetrí miestom, naparovanie odevov prebieha bez použitia žehliacej dosky priamo na ramienku. Pomocou niekoľkých málo ťahov perfektne vyžehlí aj jemné tkaniny a je skvelým riešením pre odstránenie záhybov zo všetkých druhov látok. STEAMONE je pripravený na použitie za obyčajnú 1 minútu a je vybavený veľkou nádržkou na vodu s objemom 2,5 litra. Naparovacia systém navyše odstraňuje pachy a dezinfikuje. STEAMONE to najlepšie pre Vaše odevy. STEAMONE PRO2000 je osadený mosadzným výparníkom, ktorý zaistí dlhú životnosť pri používaní v profesionálnych prevádzkach, ako sú čističky a predajne odevov, požičovne šiat či kostymérne.

Profesionálne naparovacia žehliaci systém na odevy
Pripravený za obyčajnú 1 minútu
Plynulá regulácia intenzity pary
Nastavenie hodváb, vlna, bavlna, ľan
Výstup pary 42g/min.
Výkon 2000 W
Nerezová naparovacia plocha
Odnímateľná nádržka na vodu 2,5 l
Anti-calc systém
Kvalitný mosadzný boiler
Nožný vypínač
Kolieska pre ľahkú manipuláciu
Pevná tyč s ramienkom

Výhody napařovacího žehliacej systému

Naparovací systém STEAMONE je najšetrnejší a najrýchlejší metódou žehlenie. Para vytvorená Steamer preniká cez látku, ktorú rýchlo vyžehlí bez jej poškodenia a nevytvára na odevoch žiadne odlesky ako klasická žehlička. STEAMONE je rýchlo pripravený a odevy žehlíte priamo na ramienku bez použitia žehliacej dosky. Teplota pary 98 ° C navyše odstráni pachy a dezinfikuje.

STEAMONE perfektne vyžehlí

Naparovací systém STEAMONE je skvelým riešením pre žehlenie všetkých typov odevov. Perfektne vyžehlí pomocou niekoľkých málo ťahov nohavice, košele, saká, obleky, tričká, blúzky, šaty, kabáty a ďalšie. Rýchlo vyrovná záhyby aj na tých najjemnejších a najťažšie prístupných miestach odevov napr. Golier na košieľ a blúzok.

Vyrovná a oživí akúkoľvek látku

Zistili ste, že rýchlo potrebujete oblečenie, ktoré je pokrčené? Nie je nič jednoduchšie, než ho oživiť pomocou naparovače odevov STEAMONE. Perfektne vyrovná a oživí akúkoľvek látku a materiál ako mušelín, hodváb, čipka, ľan, vlna, bavlna.

Mnohostranné využitie v profesionálnych prevádzkach

STEAMONE PRO2000 má mnohostranné využitie v profesionálnych prevádzkach. Je ideálny na udržiavanie citlivých materiálov a materiálov, ktoré sa štandardným spôsobom žehlenie nedajú ani nesmie žehliť. STEAMONE PRO2000 je osadený mosadzným výparníkom, ktorý zaistí dlhú životnosť pri používaní v profesionálnych prevádzkach, ako sú čistiarne odevov, predajne, požičovne šiat či kostymérne.

Anti-Calc systém

Naparovač odevov STEAMONE využíva anti-calc systém pravidelného preplachovania, ktorý minimalizuje usadzovaniu vodného kameňa. Pre naparovanie je možné používať kohútikovú vodu.

Jednoduchá manipulácia

Manipuláciu s naparovacia odevov STEAMONE uľahčujú kolieska. Ergonomická rukoväť s bohatou sadou príslušenstva zabezpečí dokonalé žehlenie odevov. Nožný vypínač pre pohodlné zapínanie a vypínanie prístroja.

Značka STEAMONE

STEAMONE je francúzska spoločnosť založená v roku 1999. Špecializuje sa na vývoj a výrobu naparovacích žehliacich systémov pre domáce a profesionálne použitie. Produkty STEAMONE sú navrhnuté s ohľadom na kvalitu a dizajn.

Obsah balenia STEAMONE PRO2000 professional:

1x naparovač odevov STEAMONE PRO2000 professional
1x pevná tyč
1x parnej hadice
1x žehliace hlava
1x špeciálna ramienko
1x držiak žehliace hlavy
1x návod

Technická špecifikácia:

Model: STEAMONE PRO2000 professional
Farba: čierna
Rozmery: nbsp; 430 x 260 x 420 mm
Prívodný kábel: 5 m
Váha: 8,9 kg
Výkon: 500 - 2000W
Nastavenie pary: plynulá regulácia
Výstup pary: 42g/min.
Teplota pary: 98 ° C
Objem nádržky na vodu: 2,5 litra
Anti-calc systém
Rýchlosť nahriatie: za obyčajnú 1 minútu
Nerezová naparovacia plocha
Nožný vypínač
Doporučená pre profesionálne použitie

Parametry
Výrobca:SteamOne
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz