Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

STEAMONE S-Nomad naparovač odevov

STEAMONE S-Nomad je štýlový ručné naparovač odevov s univerzálnou spojkou na plastovú fľašu a povrchovou úpravou Soft touch. S-Nomad žehlí naparovacia metódou, ktorá je k odevom a materiálom šetrnejšie než klasická žehlička. Naparovač odevov STEAMONE s výkonom 1600 W ľahko vyrovná všetky druhy materiálov a šetrí miestom, naparovanie odevov prebieha bez použitia žehliacej dosky priamo na ramienku. Pomocou niekoľkých málo ťahov perfektne vyžehlí aj jemné tkaniny a je skvelým riešením pre odstránenie záhybov zo všetkých druhov látok nielen doma, ale aj na cestách. STEAMONE je pripravený na použitie len za 45 sekúnd. S-Nomad je vybavený špeciálnym háčikom na dvere, univerzálny spojkou na plastovú fľašu a nádržkou na vodu s objemom 140 ml. Naparovacia systém STEAMONE odstraňuje pachy a dezinfikuje. Model STEAMONE S-Nomad je navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku. STEAMONE to najlepšie pre Vaše odevy.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:SteamOne
Katalógové číslo:SteamOne_SNOMAD
EAN kód:3707346023041


STEAMONE S-Nomad naparovač odevov

Popis tovaru
Parametry
Výrobca:SteamOne
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz