Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Ako termostatické batérie fungujú? Veľmi jednoducho. Nastavíte si požadovanú teplotu aj tlak, a hoci teplota aj tlak v prívodnom potrubí kolíšu, z kohútika vám potečie stále rovnaká voda. Pokiaľ máte doma deti či starších ľudí, nemusíte tak mať obavy, že by sa oparili.

Medzi zákazníkmi sú najobľúbenejšie termostatické sprchové batérie, ale ponúkame aj typy vhodné k umývadlu a vani. Prevedenie je dvojaký: stenové a podomietkové.

Ak sa kúpeľňu snažíte vybaviť za čo najnižšiu cenu, odporúčame vám sa pozrieť na cenovo výhodné balíčky, ktoré okrem termostatické batérie obsahujú i celú sprchu (hadicu, tyč, hlavicu).
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk