Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Kto by netúžil po krásnej modernej kúpeľni. Tú ale netvoria len pekné dlaždičky či vaňa, ale veľký dojem urobia aj kúpeľňové doplnky a sanitárna technika. Spomenúť možno predovšetkým umývadlové batérie, ktoré ale už dávno nie sú len nevzhľadnými kohútiky. Dnes sa kladie dôraz na jednoduchosť, čo najjednoduchšie údržbu a veľkú praktickosť. Preto v našom e-shope nájdete umývadlové batérie stojánkové a to aj viacotvorové s oddeleným ovládaním, ale aj batérie či výtoky pre montáž na stenu.

Takzvané jednocestné batérie umožňujúce pripojenie len studenej vody alebo vody z centrálneho rozvodu (umyvárne) nájdete v kategórii uzatváracie ventily.

Ak chcete kúpeľňu vybaviť v jednom štýle, odporúčame sa pozrieť aj na našu ponuku vaňových batérií a sprchových batérií, ktoré tak môžu byť krásne zladené s batériou k umývadlu.

Pre Váš pohodlný výber môžete tovar filtrovať podľa výrobcu a následne si zvoliť produktový rad (sérii). Pri každom výrobku je uvedená dostupnosť, ktorá reflektuje skutočný stav zásob.
news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk