Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Umývadlové batérie, batérie k umývadlám (183)

V tejto kategórii nájdete umývadlové batérie, a to ako klasické, tak aj také, ktoré sa dajú skombinovať so spŕškou... Viac

Kto by netúžil po krásnej modernej kúpeľni. Tú ale netvoria len pekné dlaždičky či vaňa, ale veľký dojem urobia aj kúpeľňové doplnky a sanitárna technika. Spomenúť možno predovšetkým umývadlové batérie, ktoré ale už dávno nie sú len nevzhľadnými kohútiky. Dnes sa kladie dôraz na jednoduchosť, čo najjednoduchšie údržbu a veľkú praktickosť. Preto v našom e-shope nájdete umývadlové batérie stojánkové a to aj viacotvorové s oddeleným ovládaním, ale aj batérie či výtoky pre montáž na stenu.

Takzvané jednocestné batérie umožňujúce pripojenie len studenej vody alebo vody z centrálneho rozvodu (umyvárne) nájdete v kategórii uzatváracie ventily.

Ak chcete kúpeľňu vybaviť v jednom štýle, odporúčame sa pozrieť aj na našu ponuku vaňových batérií a sprchových batérií, ktoré tak môžu byť krásne zladené s batériou k umývadlu.

Pre Váš pohodlný výber môžete tovar filtrovať podľa výrobcu a následne si zvoliť produktový rad (sérii). Pri každom výrobku je uvedená dostupnosť, ktorá reflektuje skutočný stav zásob.