Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Kto by netúžil po krásnej modernej kúpeľni. Tú ale netvoria len pekné dlaždičky či vaňa, ale veľký dojem urobia aj kúpeľňové doplnky a sanitárna technika. Spomenúť možno predovšetkým umývadlové batérie, ktoré ale už dávno nie sú len nevzhľadnými kohútiky. Dnes sa kladie dôraz na jednoduchosť, čo najjednoduchšie údržbu a veľkú praktickosť. Preto v našom e-shope nájdete umývadlové batérie stojánkové a to aj viacotvorové s oddeleným ovládaním, ale aj batérie či výtoky pre montáž na stenu.

Takzvané jednocestné batérie umožňujúce pripojenie len studenej vody alebo vody z centrálneho rozvodu (umyvárne) nájdete v kategórii uzatváracie ventily.

Ak chcete kúpeľňu vybaviť v jednom štýle, odporúčame sa pozrieť aj na našu ponuku vaňových batérií a sprchových batérií, ktoré tak môžu byť krásne zladené s batériou k umývadlu.

Pre Váš pohodlný výber môžete tovar filtrovať podľa výrobcu a následne si zvoliť produktový rad (sérii). Pri každom výrobku je uvedená dostupnosť, ktorá reflektuje skutočný stav zásob.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk