Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Po niekoľko desiatok rokov vládli nášmu trhu smaltované vane, vyhľadávané pre svoje prednosti (tvrdosť, odolnosť). Bohužiaľ istou nevýhodou je ich krehkosť, kedy pri páde ťažšieho predmetu môže dôjsť k praskline vo smaltu a tiež ich "chlad". Ak túžite po vani, ktorá nechladí či nejakom netradičnom tvare vane do kúpeľne a pokiaľ to umožňuje veľkosť vašej kúpeľne, môžete si vybrať z bohatej ponuky akrylátových vaní. Stále častejšie sú používané vane rohové, vane asymetrické či vane oválne.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk