Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Preč sú doby, kedy vodovodný kohútik pri vani bol vo všetkých domácnostiach v jednom štýle. Dnes sa vaňové batérie vyrábajú v rade prevedení: nástenné, stojankové, troch a viacotvorové či podomietkové. Každý si tak môže kúpeľňu zariadiť podľa svojho gusta a nemusí už byť limitovaný napríklad tým, aby vaňa stála pri stene.

Zariaďovaní kúpeľne nebýva lacná záležitosť, a preto ak chcete ušetriť, odporúčame vám si detailnejšie pozrieť našu ponuku výhodných setov, ktoré obsahujú vaňové batérie a sprchové hadice s hlavicami. A za nižšiu cenu zoženiete aj sady do sprchovacieho kúta, stačí kliknúť do kategirie sprchové batérie.

Pre Váš pohodlný výber môžete tovar filtrovať podľa výrobcu a následne si zvoliť produktový rad (sérii). Pri každom výrobku je uvedená dostupnosť, ktorá reflektuje skutočný stav zásob.
news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk