Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Preč sú doby, kedy vodovodný kohútik pri vani bol vo všetkých domácnostiach v jednom štýle. Dnes sa vaňové batérie vyrábajú v rade prevedení: nástenné, stojankové, troch a viacotvorové či podomietkové. Každý si tak môže kúpeľňu zariadiť podľa svojho gusta a nemusí už byť limitovaný napríklad tým, aby vaňa stála pri stene.

Zariaďovaní kúpeľne nebýva lacná záležitosť, a preto ak chcete ušetriť, odporúčame vám si detailnejšie pozrieť našu ponuku výhodných setov, ktoré obsahujú vaňové batérie a sprchové hadice s hlavicami. A za nižšiu cenu zoženiete aj sady do sprchovacieho kúta, stačí kliknúť do kategirie sprchové batérie.

Pre Váš pohodlný výber môžete tovar filtrovať podľa výrobcu a následne si zvoliť produktový rad (sérii). Pri každom výrobku je uvedená dostupnosť, ktorá reflektuje skutočný stav zásob.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk