Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Úspora pri nákupe najlacnejších typov vodovodných batérií je značne iluzórne. Pri dlhšom užívaní totiž zistíte, že v porovnaní s pákovými batériami spotrebujete viac vody a ďaleko horšie je tiež komfort obsluhy. Preto neprekvapí, že dnes sú batérie s pákou v 80% domácností a výrobcovia neustále vylepšujú ich dizajn.

Náš e-shop nezostáva v trendoch pozadu a ponúka vám to najlepšie od popredných výrobcov sanitárnej techniky. Predovšetkým sú to kvalitné značky, ako je Grohe, Hansgrohe, Kludi a Steinberg. Vodovodné batérie máme prehľadne roztriedené do niekoľkých kategórií, aby bol pre vás výber čo najjednoduchšie. Môžete vyberať umývadlové batérie, vaňové batérie, sprchové batérie, stále viac obľúbené a nenahraditeľné bidetové batérie, samozrejme tiež drezové batérie (kuchynské), tlačné batérie a ventily (batérie ovládané stlačením), samostané uzatváracie ventily, napúšťací a odtokové systémy a náhradné diely. Neoddeliteľnou súčasťou štandardných batérií sú tiež termostatické batérie, ktoré máme pre lepšiu prehľadnosť umiestnené v samostatnej kategórii.
 

Vodovodné batérie, ktoré predávame, sú nielen veľmi kvalitné, ale aj idú s dobou a výrobcami každú chvíľu vyvinú nový model či celú novú sériu. Reflektuje tento vývoj a akonáhle sa nové batérie objaví na trhu, umiestnime ich do našej ponuky.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk