Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Vodovodné batérie do kúpeľne a kuchyne (702)

Medzi základné vybavenie každej kúpeľne patria vodovodné batérie. Pre veľkú časť ľudí je pri ich nákupe dôležitá cena. Lenže ak sa rozhodnú pre lacnejšie typ, väčšinou časom zistí, že z dlhodobého hľadiska neušetrí... Viac

Úspora pri nákupe najlacnejších typov vodovodných batérií je značne iluzórne. Pri dlhšom užívaní totiž zistíte, že v porovnaní s pákovými batériami spotrebujete viac vody a ďaleko horšie je tiež komfort obsluhy. Preto neprekvapí, že dnes sú batérie s pákou v 80% domácností a výrobcovia neustále vylepšujú ich dizajn.

Náš e-shop nezostáva v trendoch pozadu a ponúka vám to najlepšie od popredných výrobcov sanitárnej techniky. Predovšetkým sú to kvalitné značky, ako je Grohe, Hansgrohe, Kludi a Steinberg. Vodovodné batérie máme prehľadne roztriedené do niekoľkých kategórií, aby bol pre vás výber čo najjednoduchšie. Môžete vyberať umývadlové batérie, vaňové batérie, sprchové batérie, stále viac obľúbené a nenahraditeľné bidetové batérie, samozrejme tiež drezové batérie (kuchynské), tlačné batérie a ventily (batérie ovládané stlačením), samostané uzatváracie ventily, napúšťací a odtokové systémy a náhradné diely. Neoddeliteľnou súčasťou štandardných batérií sú tiež termostatické batérie, ktoré máme pre lepšiu prehľadnosť umiestnené v samostatnej kategórii.
 

Vodovodné batérie, ktoré predávame, sú nielen veľmi kvalitné, ale aj idú s dobou a výrobcami každú chvíľu vyvinú nový model či celú novú sériu. Reflektuje tento vývoj a akonáhle sa nové batérie objaví na trhu, umiestnime ich do našej ponuky.